Partneři
konference

Microsoft
EMC
Twinscomp Universal Thread
DAQUAS
+420 222 512 201
+420 603 442 434

Anny Letenské 7, Praha 2
daquas@daquas.cz

Erik Caha

Erik je prostorově výrazná, hlučná osoba, která se netají svým neutuchajícím zájmem o oblast Microsoft Dynamics CRM, SQL Serveru, programování a Linuxu. Neobyčejně rád se předvádí před publikem, proto je velmi často k vidění v počítačové škole GOPAS. Lítý boj se vzpurnou výpočetní technikou a jejím softwarovým vybavením také svádí jako konzultant firmy BI Experts, kde uplatňuje své znalosti Business Intelligence. Jeho koníčkem je rozšiřování sbírky certifikátů na různé technologie nejen z dílny Microsoftu.

seznam přednášek pro rok 2009

česky Rozšiřování schopností SSIS | SQL02

SSIS jsou bohaté, mají mnoho různorodých komponent, ale časem narazíme na limity. Položme si však zásadní otázku. Mají opravdu SSIS nějaké limity? Přijďte, uvidíte.


česky Extended Events a Event Tracing for Windows - pokročilé logování a řešení problémů | SQL04

Přednáška, na kterou byste ani neměli chodit. Zmatek na poli sledování událostí na platformě SQL serveru totiž vystřídá chaos při sledování sousledných efektů přímo na úrovni operačního systému a nepřehlednou situaci završí pokus o hledání závislostí mezi událostmi v SQL a v operačním systému.


česky Data mining v Office 2007 aneb hrátky s daty | SQL12

Data mining začíná prorůstat i do oblastí pro něj dosud cizích, přesouvá se z laboratoří do každodenního života. Můžeme diskutovat o tom, jestli je to dobře či nikoliv, ale osobní Data Mining v podobě Excelu je zde.


česky Integrace Reporting Services 2008 se SharePoint Services 3.0 | SQL15

Přijďte se podívat, jak vypadá SharePoint Integrated mód v Report Serveru 2008. Od nástrah instalace se přes konfiguraci dostaneme až k zabezpečení a verzování reportů. A protože se to ve dvou lépe táhne, máte se určitě na co těšit!